veebruar 10 2021

Avaldasime uue imekauni singli “Taevas seab riidu”

 

Möödunud nädala lõpus avaldas Curly Strings uhiuue singli “Taevas seab riidu”, mis põimib endas põlvkondade vaheliste suhete ning üksteisemõistmise valusaid ja ilusaid teemasid. Lugu pärineb bändi 2021. aasta maikuus ilmuvalt albumilt.

“Arvan, et nende teemadega võib samastuda meist igaüks”, räägib loo üks autoritest Eeva Talsi ja lisab, et “vahel vist ongi parem, kui korralikult ladistab, et tumeda pilve tagant hakkaks jälle paistma päike.” Curly Stringsi looming sünnib alati päris lugudest ja inimestest. Päris lood ei ole alati kirgastes värvides ja õnneliku lõpuga, aga elada tuleb ju igas hetkes.

Loo esmaesitlus toimus Kanal 2 menuksaates Õhtu!, kus bänd avas ühtlasi keerulisel ajal muusikamaailmas koostöötamise justkui uuenenud põhimõtteid. “Vaikne aeg on andnud kõik eeldused, et süveneda loomingusse. Kuigi koosmäng võib olla takistatud ja igatsus publiku järele suur, tuleb artistina siiski samamoodi igast olukorrast leida see iva, mis aitab vapralt edasi tegutseda,” kommenteeris bändi üks liikmetest Taavet Niller.

“Taevas seab riidu” on kättesaadav kõikidel muusikaplatvormidel ning loo ametlik muusikavideo on leitav Curly Stringsi Youtube’i kanalil.