aprill 4 2021

Curly Strings esitleb juunikuistel kontsertidel uut albumit “Pidu meis eneses”

 

Suvistel meeleolukatel kontsertidel tutvustab Curly Strings oma uut stuudioalbumit “Pidu meis eneses”. Plaadil kõlav muusika on curlylikult elujaatav ja positiivne. “Tahame pakkuda kuulajaile ilu, rõõmu, lootust ja inspiratsiooni. Praegusel veidral ajal meenutame endale, et maailm on siiski huviäratav ja kaunis  ning elu on koos kõikide varjunditega elamist vägagi väärt,” lisab bändi solist Eeva Talsi.

Kogu muusikat, mis plaadile jõudis võib iseloomustada lühidalt kui hetke ja elu pühitsevat loomingut. Looming, mis väärtustab inimest kui indiviidi ja pöörab tähelepanu tema sisemaailmale. Curly Strings iseloomustab oma saabuvaid kontserte ja uut albumit järgnevalt: “Tegemist on albumiga, mis on suvine ja elu pühitsev, see on täis positiivsust ja elujaatavat rõõmu.” Curlyde kõlapilt on üldiselt sama: mõnusalt kaasahaarav ja pulseeriv keelpillide mitmekihiline kooslus, mille keskmes on Eeva sillerdav vokaal. 

Uus muusika on rohkem kui iial enne üheskoos loodud. Iga teos on saanud lugematutes proovides hoolsalt läbi mõtlemist ja tunnetamist, arranžeeringud läinud detailsemaks ning terviklikumaks. Samas on ka juurte poole pöördumist ja nende kinnitamist, mida iga bänd ja inimene aeg-ajalt teeb. Lisaks uue albumi materjalile saab muidugi kuulda ka bändi teisi armastatud hitte.

 

Kontserdid toimuvad üheksas kaunis Eesti paigas:

 9. juuni kell 19 Kõue mõis

10. juuni kell 19 Tartu, Antoniuse õu

11. juuni kell 19 Kõltsu mõisa aed

12. juuni kell 19 Haapsalu kuursaali õu

13. juuni kell 17 Kasepää laululava

16. juuni kell 19 Võru Kandle aed

17. juuni kell 19 Haven kakumäe

18. juuni kell 19 Pärnu Ammende villa aed

20. juuni kell 17 Vihula mõis

Piletid saadaval Piletilevi keskkonnas: siin