mai 7 2021

ALGAS CURLY STRINGSI UUE ALBUMI “PIDU MEIS ENESES” EELMÜÜK

Juba 14. mail ilmub folkmuusika menukbändi Curly Strings uus kauamängiv “Pidu meis eneses” Üle mitmete aastate on suur rõõm teada anda, et pärast tuhandeid töötunde, emotsionaalseid arutelusid, unetuid öid ja muusikast pakatavaid päevi on koosseisul valmis saanud tuliuus album täis värsket muusikat.

Bändi solist Eeva Talsi sõnab: “Plaadile on talletatud 12 pala, millest igaühe üle tunneme õnne ja uhkust ning me ei jõua ära oodata, kuidas Teie need vastu võtate!” Ühtlasi on Curly Stringsil hea meel esitleda uhiuut ja ehedat albumi kaanepilti, millele on püütud siiras lapse emotsioon sümboliseerimaks elu ehedust kõikides selle tahkudes.

Uut albumit on võimalik eeltellida 311.ee keskkonnast: https://www.311.ee/curly-strings-pidu-meis-eneses Võimalik on soetada ka eksklusiivne signeeritud uhiuus album samast keskkonnast klikates järgnevale lingile: https://bit.ly/3uoUoCD lisaks eeltellimisele on võimalik kuulata ja vaadata kahte singlit ning nende ametlikku muusikavideosid “Taevas seab riidu” ja “Kannan kaasas kalleid”.