Heritage Projekt

The Heritage Projekt ühendab teine teisel pool maailma asuvate ansamblite talente: eestlaste poolt palavalt armastatud Curly Stringsi ja Kanada Ottawa orust pärit virtuoosset triot The April Verch Band.

Kontserdil kuuleb värskes ehtes lugusid alates vanemast traditsioonilisest pärimusmuusikast kuni uue ühisloominguni, milles kombatakse kahe riigi muusikalise pärandi piire, ühisosa ning samas väärtustatakse mõlema juuri. See on põnev muusikaline rännak täis pakatavat energiat, laulu, tantsu ja rõõmu ning välja ei jää ka juba rahva südameid võitnud Curlyde kuulsamad lood.

April Verch on Kanada viiuldaja, laulja, laulukirjutaja ja stepptantsija, kes on üles kasvanud elava ja hingava pärimusmuusikaga. Ta valdab suurepäraselt kodukandi Ottawa Valley, Ameerika old- time’i, Appalachi ja paljude teiste põnevate regioonide viiulimängustiile.

Ansamblis “The April Verch Band” mängivad maailmaklassi muusikud Cody Waters bassil ja banjol ning Alex Rubin kitarril ja mandoliinil. Üheskoos on antud kontserte ning viiuli meistriklasse üle maailma – USAs, Hiinas, Austraalias, Inglismaal, Belgias, Rootsis, Taanis, Soomes, Norras, Saksamaal, Šveitsis, Austrias, Prantsusmaal, Hispaanias, Tšehhis ja Araabia Ühendemiraatides.